Kalk Gidelim 10.Bölüm Fragmanı

Kalk Gidelim 10.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. TRT 1 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Kalk Gidelim dizisinin yeni bölümü 20 Ocak Cumartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Ufuk Özkan, Erkan Sever ve Emin Gürsoy gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Kalk Gidelim bu hafta yayınlanacak mı?

Türkiye'de izleyicilerin tercihi olan fragman sitesinde dizilerin fragman ve özetlerini takip edebilirsiniz.

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/4rqix

Dizinin son fragmanı ve yeni bölüm özeti sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm Özeti

Mustafa Ali Meryem’in koyunlarından büyük kar etmiştir. Kazandığı parayla Nurcan’ı alışverişe götürünce Seyfettin de Sevda’yı sinemaya götürmek zorunda kalır. Nurcan’ın alışverişte çok fazla para harcaması ev halkını şaşırtır. Hacı Hüseyin oğlunun bu kadar parayı nerden bulduğunu merak eder.

Meydanda Meryem adak yemeği verirken Seyfettin de lokma döktürür. Her ikisinin de neye adak adadıkları merak konusu olur. Hacı Hüseyin koyun meselesinde Mustafa Ali ve Seyfettin’in yalan söylediğini anlar. Diğer tarafta Meryem kandırıldığını öğrenir.

Badegül koyunların satıldığını ve en sevdiği koçunun adak yapıldığını öğrenince şok olur. Köyden gitmeye karar verir. Canberk köyde kalması için onu ikna ederken aşkını itiraf eder. Diğer tarafta Halim, Meryem’e verdiği sözün ağırlığı altında ezilmektedir.

1 Yorum Var

 1. Ayşe

  17 Ocak 2018 - 10:53

  Harika bi dizi okadar güzelki izlemeye doyamıyorum çok gerçekci bence 100 üzerinden 100 puan türk ailelerde yaşanan hayatları konu edilmiş kalk gidelim ekiplerine teşekkür etmeden acizane bi öneri de bulunayım .İSLAM da ibadeti sadece yaşlılar yapıyor gibi olmasın
  Kalkgidelim ailesinden gençler en azından bi cuma namaz’ına gittiginide konu ederseniz harika olur.
  Bunu sözle yada camiye giderken girerken çıkarken gibi çekimlerin biriyle işleye bilirsiniz ailedeki küçük kız tatilde kur’an kursa gidebilir bunları sadece söz le bile konu edilse buda yeter buda müslüman bi ailenin yaşam geregi
  Bu diziler tüm dünyada izleniyor türk’ün aile nasıl yaşıyor izleyenler bilgilenmiş olur
  Malesef artık eski degerlerimizi özler olduk anca dizilerde izleyip görüyoruz büyüge saygı kalmadı
  Tüm ekibe başarılar ***** benden 5 yıldız 😊

© 2017 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.