Kalk Gidelim 100.Bölüm 2. Fragmanı

REKLAMLAR

Kalk Gidelim 100.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. TRT 1 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Kalk Gidelim dizisinin yeni bölümü 7 Mart Cumartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Ufuk Özkan, Erkan Sever ve Ayça Varlıer gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Kalk Gidelim bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/dh0gm

Dizinin son fragmanı ve yeni bölüm özeti sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

REKLAMLAR

Yeni Bölüm Özeti

Seyfettin ve Sevda’nın Nurhatçe’den ayrılmak istememesi onları farklı bir yola sokar. Herkes seferber olup onları aramaya koyulur. Sevda ve Seyfettin birbirlerine daha çok kenetlenir.

Şakir, Ercan, İnsaf, Şerif ve Efe de yardım ekibi kurarlar. Herkes bir koldan yardım etmeye çalışırken kızlar da avukatı oyalamaya çalışacaktır çünkü Nurhatçe yoktur.

Mustafa Ali, Seyfettin’i ararken Meryem de onun peşindedir. Çünkü Meryem, Mustafa Ali’ye güvenmez. Birlikte sakladıklarını düşünür.

Ercan’ın Efe’nin annesiyle arasında bir dava vardır ve Suzan’ın fotoğrafını gördüğü andan itibaren tedirgin olmuştur. Kimse gerçeği henüz bilmemektedir.

Mahkeme gününde hepsi bir aradadır, Şakirler bir delil bulur. Bulunan delil işleri değiştirecek midir? Nurhatçe’nin velayeti kimde kalacaktır?

4 Yorum Var

 1. Kenan

  27 Şubat 2020 - 11:00

  Severek izliyorum

 2. Feri demirkaya

  26 Şubat 2020 - 20:28

  Dizimizden çok memnunuz.
  Dahâ nice bölümler

 3. Anonim

  26 Şubat 2020 - 13:34

  Dizi izliyorum çok güzel hata muglaya çekime gitimi fotoğraf çekimi yaptım muhasebeci rolündeki kızın babasi rolünü çok yakışıyor dediler isterseniz resmi görünce anlarsın tecrübe var izmirden çalıştım bilginize

 4. Senem

  26 Şubat 2020 - 09:24

  Bu meyremin sesine Ne oldu aslan gibi kukrerken artık civciv gibi cikliyor hiç olmamış bu ses tonu

© 2020 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.