Kalk Gidelim 100.Bölüm Fragmanı

REKLAMLAR

Kalk Gidelim 100.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. TRT 1 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Kalk Gidelim dizisinin yeni bölümü 29 Şubat Cumartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Ufuk Özkan, Erkan Sever ve Ayça Varlıer gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Kalk Gidelim bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/yxw69

Dizinin son fragmanı ve yeni bölüm özeti sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

REKLAMLAR

Yeni Bölüm Özeti

Seyfettin ve Sevda’nın Nurhatçe’den ayrılmak istememesi onları farklı bir yola sokar. Herkes seferber olup onları aramaya koyulur. Sevda ve Seyfettin birbirlerine daha çok kenetlenir.

Şakir, Ercan, İnsaf, Şerif ve Efe de yardım ekibi kurarlar. Herkes bir koldan yardım etmeye çalışırken kızlar da avukatı oyalamaya çalışacaktır çünkü Nurhatçe yoktur.

Mustafa Ali, Seyfettin’i ararken Meryem de onun peşindedir. Çünkü Meryem, Mustafa Ali’ye güvenmez. Birlikte sakladıklarını düşünür.

Ercan’ın Efe’nin annesiyle arasında bir dava vardır ve Suzan’ın fotoğrafını gördüğü andan itibaren tedirgin olmuştur. Kimse gerçeği henüz bilmemektedir.

Mahkeme gününde hepsi bir aradadır, Şakirler bir delil bulur. Bulunan delil işleri değiştirecek midir? Nurhatçe’nin velayeti kimde kalacaktır?

4 Yorum Var

 1. Tuana

  24 Şubat 2020 - 17:31

  Hiç bitmesin istiyorum.Hiç reklam olmasın istiyorum!!!!!!!!

 2. Anonim

  24 Şubat 2020 - 13:47

  Ailecek çok seviyoruz geçen sene dizinin çekildiği yere gittik muhteşem yerler

 3. Emel

  23 Şubat 2020 - 15:34

  Cumartesi günlerini sabırsızlıkla beklediğim bir dizi hiçççççç bitmesin benim için bir numara

 4. Anonim

  23 Şubat 2020 - 13:46

  Çok kaliteli zevkle izlenen aile dizisi uzun soluklu olması dileğiyle

© 2020 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.