Kalk Gidelim 114.Bölüm Fragmanı

REKLAMLAR

Kalk Gidelim 114.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. TRT 1 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Kalk Gidelim dizisinin yeni bölümü 8 Ağustos Cumartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Ufuk Özkan, Erkan Sever ve Ayça Varlıer gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Kalk Gidelim bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/io3eq

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

REKLAMLAR

Yeni Bölüm Özeti

Kelle İsmail’ in Seyfettinlere yaptığı ziyaret bir anda neşe ve eğlenceye döner. Üstelik İsmail’ in “bu ev benim” söyleminin altından da ortaya çok farklı bir olay çıkar. Evde pürneşe hakimken sürekli iz üstünde olan Veli, Kelle İsmail’ in köyde bir ajanı olduğunu fark eder.

Bayramlık ziyaret için teyzesine el öpmeye giden Badegül’ ün başında artık tatlı bir bela vardır. Badegül’ ün kaçamak cevaplarından kızın hamile olduğu sonucunu çıkaran Meryem, hem duygulu hem de çok komik durumlara sebep olur. Badegül, bir süre sonra teyzesine hamile olmadığını söylese de artık iş işten geçmiştir.

Halim, Yasemin ilişkisinde ise olay boyut değiştirmeye başlar. Halim’in Yasemin’e “kardeşim” söylemleri karşısında çok mutlu olan bir Yasemin vardır artık... Ancak Yasemin Halim’in “kardeşim” söylemlerini herkesten farklı anlamakta, Halim’ i hala bekar zannettiği için de Halim’ e gittikçe bağlanmaktadır.

Hatice, Sevda’ nın bir açığını daha yakalar ve o’na artık gerçekten kaynanalık etmeye karar verir. Tüm bunlar yaşanırken, Kelle İsmail kimsenin beklemediği bir atak yapar ve daha önce köyün dışına astığı tabelanın bir benzerini Ercan’ın sahibi olduğu, meydandaki kahveye, “Pisisspor” tabelasının yerine asar. Seyfettin ve Mumu meydandaki bu durumu öğrenince büyük bir telaşa kapılırlar. Uzun zamandır köylüden sakladıkları gerçek şimdi meydanın tam ortasında asılı durmaktadır...

7 Yorum Var

 1. Sümeyra meltem LEVENT

  5 Ağustos 2020 - 10:03

  Haftalık 1 saat verilse seksenler gibi her gün izlesek olurmu acaba

 2. Bekir

  3 Ağustos 2020 - 17:34

  Gelmiş geçmiş en iyi aile dizisi muhteşem.

 3. Mucize

  2 Ağustos 2020 - 23:14

  Bayılıyorum bu diziye Allah uzun ömür versin

 4. Kalk gidelim meri

  2 Ağustos 2020 - 23:12

  Kalk gidelim hiç bitmesin ercan harika seyfettin çok seviyorum her gün izliyorum

 5. Gül

  2 Ağustos 2020 - 16:45

  Severek izlediğim bir dizi ama son bölümlerde birazaydı kaçtı gibi ..Dedemiz rahatsız mı ,muhtarımız gelemiyor mu ?

 6. sinbad

  2 Ağustos 2020 - 11:18

  bayılıyoruz bu diziye. ailecek keyifle izliyoruz…

 7. Hatice Gülhan

  2 Ağustos 2020 - 09:55

  İnşallah yıllarca süren bir dizi olur hayalimdeki Kendi hayatım sizi çoooooook seviyorum 😍😘😘😘😘

Bir Cevap Yaz

 

Dikkat: Yorumunuz incelendikten sonra yayınlanacaktır.

 

 

Aşağıdaki kutuya bir isim veya rumuz (takma isim) yazınız.

© 2020 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.