Kalk Gidelim 38.Bölüm 3. Fragmanı (Önizleme)

Kalk Gidelim 38.Bölüm 3. Fragmanı (Önizleme) hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. TRT 1 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Kalk Gidelim dizisinin yeni bölümü 22 Eylül Cumartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Ufuk Özkan, Erkan Sever ve Emin Gürsoy gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Kalk Gidelim bu hafta yayınlanacak mı?

Türkiye'de izleyicilerin tercihi olan fragman sitesinde dizilerin fragman ve özetlerini takip edebilirsiniz.

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/yackw

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Son bölümde neler yaşandı?

Nurcan, evden ayrılıp kendi evinde kalacağı günün ilk gecesinde Meryem’in kendi odasında kalacağını öğrenince küplere biner. Apar topar Mustafa Ali’yi kaldırıp bir bahane uydurarak ilk geceyi eski odasında geçirip Meryem’in karşısına dikilmek ister. Bu sırada Seyfettin ve Halil, Nurcan’ın kaldığı konağın bahçesinde yatır olduğuna inandırmak için gece operasyonuna çıkarlar ama başlarına ummadık hadiseler gelir. Evlerine döndüklerinde yatırın kendilerine musallat olduğunu düşündüklerinden eşlerine kendilerini okuturlar. Hacı Hüseyin ise Sevda, Hatice ve Nuriye’ye Nurcan’ın yeni evini temizleyin diye talimat verince, kadınlar bu durumu içerleyip direnseler de mecbur razı olurlar. Hacı Hüseyin’e çaktırmadan temizlik yapmamak için Halil bir plan yapar. Bu planı duyan Seyfettin de Sevda’yı kurtarmaya çalışır ve işler sarpa sarar. Veli ve Duru ise evlenmek için Mustafa Ali’den gizli son sürat hazırlıklara devam ederler. Sadece Mustafa Ali’den değil aynı zamanda Şakir ve Dudu’dan da gizli hareket ederler. Dudu birtakım ipuçlarını birleştirip Veli ve Duru’nun bir şeyler çevirdiğini anlamaya başlar. Halim ve Badegül cephesinde ise her şey yolunda giderken bazı ellerin devreye girmesiyle karabulutlar dolaşmaya başlar.

© 2019 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.