Kalk Gidelim 4.Bölüm Fragmanı

Kalk Gidelim 4.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. TRT 1 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Kalk Gidelim dizisinin yeni bölümü 9 Aralık Cumartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Ufuk Özkan, Erkan Sever ve Emin Gürsoy gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Kalk Gidelim bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/o7arp

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm Özeti

Meryem Nurcan’a iflas ettiklerini söyler. Nurcan Mustafa Ali’nin bu gerçeği kendisinden saklamasına mı kızsın yoksa Meryem’den öğrendiğine mi! Nurcan meditasyona girer ve uzun saatler öyle kalır. Ev halkı Nurcan’ın kitlenip kalmasından korkarlar. Oysa Nurcan kendisine geldiğinde işler hiç te korktukları gibi olmaz. Nurcan köylü bir geline dönüşmüştür adeta. Diğer tarafta Hacı Hüseyin, Seyfettin’e Mustafa Ali ve Canberk’e çiftlikte bir iş vermesini söyler. Çalışıp evlerini geçindireceklerdir. Seyfettin’in kardeşini ezmek için aradığı fırsat önüne gelmiştir. Meryem Nurcan’ın akıbetini görmek için keyifle Hacı’ların çiftliğine gider ama Nurcan’ın durumunu görünce şok olur.

© 2020 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.