Kalk Gidelim 74.Bölüm 2. Fragmanı (Yeni Sezon)

Kalk Gidelim 74.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. TRT 1 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Kalk Gidelim dizisinin yeni sezonu Ağustos’ta sizlerle.

Başrollerinde Ufuk Özkan, Erkan Sever ve Emin Gürsoy gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Kalk Gidelim bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/gzmby

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm Özeti

Dizinin özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalın. Son bölümde neler yaşandı?

Seyfettin ve Mustafa Ali ata yadigarı baba evini kaybetmemek için ellerinden geleni yapsalar da Dal sülalesinin eve ve araziye ortak bazı fertleri fiyatı yükselttikçe yükseltirler. Evin akıbetini köydeki herkes öğrenir. Sefer, Meryem ve diğer köylüler de kendilerince yardım etmenin yolarını ararlar. Şakir de kendi yöntemleriyle gerekli parayı bulmaya çalışır. Diğer yandan Nusrettin ve Celil’i Seyfettin ve Mustafa Ali ikna etmeye çalışsalar da nafiledir. Dedelerini üzgün ve çaresiz gören torunlar Samim, Halim ve Canberk de ellerinden geleni yaparlar. Evi kurtarma macerasında gerek Seyfettin, Mustafa Ali ve Halil gerekse çocukları ummadıkları bazı durumlarla karşılaşırlar. Doğup büyüdükleri, zora düşünce sığındıkları baba ocağı adım adım elden giderken Sevda, Hatice, Nurcan ve Nuriye de ellerini taşın altına koyup harekete geçerler. Hacı Hüseyin’in başlarında olduğu evleri elden çıkmasın diye bütün ahali topyekûn seferber olmuş bir şekilde hareket etse de Nusrettin ve Celil’in inadını kırmakta zorlanacaklardır.

2 Yorum Var

  1. Sezai

    19 Temmuz 2019 - 21:44

    Harika dizi Bizim böyle güzel dizilere ihtiyacımız var dizilerde mafya cinayet dolandırıcılık yapan insanlar görmek istemiyorum bu dizileri yalnız Türkiye’de izleniyor sanmayin dünyanın yarısı izliyor

  2. Anonim

    19 Temmuz 2019 - 21:40

    Harika dizi kötü örnek olmuyor insanlara güzellik ve dayanışmanın ne kadar önemli olduğunu gösteriyor bu dizi türk halkının yalan aşklara mafyayı öven dizilere sinek öldürür gibi cinayet işleyen filim karakterlerine ihtiyacı yoktur, ben ege yöresi dizilerini izliyorum bu filmler yalnız Türkiye’de izleniyor sanmayın dünyanın yarısı izliyor ben mesela Rusya’da izliyorum bu dizide emeği geçen herkese teşekkür ederim harika bir film çok güzel

© 2020 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.