Kalk Gidelim 74.Bölüm Fragmanı (Yeni Sezon)

Kalk Gidelim 74.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. TRT 1 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Kalk Gidelim dizisi yeni sezonda sizlerle.

Başrollerinde Ufuk Özkan, Erkan Sever ve Emin Gürsoy gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Kalk Gidelim bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/9ewxy

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm Özeti

Dizinin özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalın. Son bölümde neler yaşandı?

Seyfettin ve Mustafa Ali ata yadigarı baba evini kaybetmemek için ellerinden geleni yapsalar da Dal sülalesinin eve ve araziye ortak bazı fertleri fiyatı yükselttikçe yükseltirler. Evin akıbetini köydeki herkes öğrenir. Sefer, Meryem ve diğer köylüler de kendilerince yardım etmenin yolarını ararlar. Şakir de kendi yöntemleriyle gerekli parayı bulmaya çalışır. Diğer yandan Nusrettin ve Celil’i Seyfettin ve Mustafa Ali ikna etmeye çalışsalar da nafiledir. Dedelerini üzgün ve çaresiz gören torunlar Samim, Halim ve Canberk de ellerinden geleni yaparlar. Evi kurtarma macerasında gerek Seyfettin, Mustafa Ali ve Halil gerekse çocukları ummadıkları bazı durumlarla karşılaşırlar. Doğup büyüdükleri, zora düşünce sığındıkları baba ocağı adım adım elden giderken Sevda, Hatice, Nurcan ve Nuriye de ellerini taşın altına koyup harekete geçerler. Hacı Hüseyin’in başlarında olduğu evleri elden çıkmasın diye bütün ahali topyekûn seferber olmuş bir şekilde hareket etse de Nusrettin ve Celil’in inadını kırmakta zorlanacaklardır.

5 Yorum Var

 1. Esma

  28 Haziran 2019 - 02:45

  Yeni sezonu ne ne zaman başlayacak merakla bekliyorum

 2. Anonim

  7 Haziran 2019 - 13:01

  Her zaman severek ve merakla izliyorum.

 3. Erol

  3 Haziran 2019 - 21:22

  Dal ailesinin babaannesi ne oldu bi gitti bidaha gelmedi ?

 4. Salih Arıcı

  3 Haziran 2019 - 00:14

  her cumartesi beğenerek izliyorum, yapımcısını ve oyuncuları tebrik ediyorum.

 5. Kalk Gidelim Müdavimi

  2 Haziran 2019 - 23:51

  Dal ailesi, doğacak bebeğin yüzü suyu hürmetine evlerine kavuşacak sanırım. Fragmanın son sahnesindeki bebek patiğinin orada bulunmasının ve gösterilmesinin vermek istediği bir mesaj olsa gerek.

© 2020 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.