Kalk Gidelim 77.Bölüm 3. Fragmanı

Kalk Gidelim 77.Bölüm 3. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. TRT 1 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Kalk Gidelim dizisinin yeni bölümü 14 Eylül Cumartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Ufuk Özkan, Erkan Sever ve Emin Gürsoy gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Kalk Gidelim bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/2g3d6

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm Özeti

Gerek köyde, gerekse evde türlü işler dönerken Dal Ailesi’nin en çok merak ettiği konulardan biri de Hacı Hüseyin’in evlerini nasıl geri aldığıdır. Öyle ki bunu bir yıl geçmesine rağmen Hatice Ana’ya bile söylememiştir ve her sorduklarında vakti gelince öğreneceksiniz demiştir. Ve bir gün Hacı Hüseyin’e bir telefon gelir, Hacı Hüseyin telefondakiyle gizlice görüşür ve döndüğünde size evi nasıl geri aldığımı anlatacağım ama önce şu adresteki kızı alıp buraya getirmelisiniz der. Seyfettin ile Mustafa Ali’ye bu görevi vermiştir.

Şakir de evdeki pozisyonu gereği onlarla bu göreve gitmek ister. Seyfettin karşı çıksa da Hacı Hüseyin, Şakir’i de onların yanına katar. Yalnız ailedeki herkes bu kızın bu evle ne ilgisi var diye düşünür. Ve madem Seyfettinlerin getireceği kız, Hacı babalarının tensipleriyle yanlarına gelecektir, o halde hayatlarını kolaylaştırsın diye her biri de kızla ilgili planlar yapmaya başlar.

Diğer yandan Meryem de kız kardeşinin adresini Badegül’den almış ve kardeşini yanına getirmek için Sadık ve Ercan’ı da yanına alarak yola çıkmıştır. Efe, Ercan’a akıl verdikçe bu yolda türlü maceralar yaşamak da kaçınılmaz olur. Telefondaki kıza önce kim ulaşacak? Meryem mi? Dal kardeşler mi? Dal ailesi ev gerçeğini öğrenebilecek mi?

6 Yorum Var

 1. nurdan

  11 Eylül 2019 - 08:48

  belkide haftanın 7 gününden tek izlediğim dizi diyebilirim ama damat halil ayrılacağına nurcan çıksaydı daha iyi nurcan çok gereksiz o dizide bide hacı hüseyinin annesi gebermiyesiceler dedimi kopuyodum oda dönmeli bunların haricinde mükemmel bi dizi

  • Anonim

   12 Eylül 2019 - 08:36

   Bence sefer zeytinin karısı daha gereksiz ama hacı hüseyinin anası ve damat Halil konusunda katılıyorum

 2. Naci Uğurlu

  11 Eylül 2019 - 08:17

  Diziyi ilgiyle izliyordum ancak gerek senaryosu ve oyuncu kadrosu iyice zayıfladı sıradan bir dizi oldu bence kadro güçlendirilmeli hattâ diziye başlamış olduğunuz oyuncularla birdaha görüşün derim ben

 3. Cansu

  11 Eylül 2019 - 00:00

  Koy yerinde Nurcan hAnimin bir kilo dudak boyasi ne koye uygun dizi yapin koyde boyali kimse olmaz

 4. Mehmet İmrek

  10 Eylül 2019 - 23:35

  Dizi başladığında muhteşem oyuncu kadrosu ve konusuyla beğenmiş ve her hafta diziyi zevkle izlemiştim. Ancak sezon finallerinden sonra oyuncu kadrosundaki ve senaryodaki özensizlik diziyi sıradan bir diziye dönüştürdü. Dizinin “Münire” ninesi gitti boşluk oluştu. Bu sezon dizinin temel taşları diyebileceğimiz Dal ailesinin kızı “Nuriye” ve damat “Halil Kalkar”ın bir anda diziden çıkması dizinin iyice özünden ayrılarak konusu belirsiz ve her an bir oyuncunun gireceği veya çıkacağı sonu belirsiz bir dizi haline geldi.

  80’ler dizisi de güzel başlamış ve kötü final yapmıştı. Onlar eski oyuncularını yeniden kazandı ve hemen çekimlere başladılar.

  Kalk gidelim yapımcısının ne yapıp edip başlangıç ana oyuncu kadrosunu yeniden diziye döndürmelidir. Yine başlangıçta olduğu gibi konu Dal ailesi ve yerel aile ve yaşam kültürünün işlendiği senaryo ile devam etmelidir.

  • Bursadan sevgiler

   11 Eylül 2019 - 10:24

   Aynen katılıyorum dizi heyecanını kaybetti acil önlem alınmalı yapımcıların dikkatine organik dizi diye izliyorduk organiklik bozuldu sıradan diziler arasına girdi

© 2020 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.